sale-and-support

فروش و خدمات پس از فروش

در شرکت طراحان طبی متین انواع تجهیزات پیشرفته توانبخشی، ورزشی، فیزیوتراپی، هیدروتراپی، پزشکی و… جهت استفاده در بیمارستان ها، مراکز فیزیوتراپی، هیدروتراپی، ورزشی و… قابل طراحی و تولید می باشد.

شما می توانید از طریق تماس با کارخانه یا شماره مستقیم فروش، واتس آپ و یا ایمیل درخواست خرید خود را ارسال نموده و همچنین جهت تجهیز کلینیک های توانبخشی (فیزیوتراپی، کاردرمانی، هیدروتراپی، طب ورزشی و…) به مدرن ترین تجهیزات روز دنیا متناسب با فضای کلینیک مشاوره فنی و تخصصی دریافت نمائید.

شرکت طراحان طبی متین همیشه در کنار مشتریان خود است. با توجه به اینکه مدیریت تعمیر و نگهداری، تعمیر و تأمین قطعات یدکی و حل و فصل شکایات مشتری برای تداوم خدمات ارائه شده در زمینه پزشکی ضروری است واحد پشتیبانی فنی همه روزه در خدمت مشتریان گرانقدر می باشد.

خدمات گارانتی و پشتیبانی پس از فروش:

پشتیبانی از راه دور: در صورت بروز هرگونه مورد و مشکل مربوط به دستگاه و نیاز احتمالی به پشتیبانی فنی جهت حل مشکلات کاربری و یا رفع ایرادات سطحی با شماره 09932778737 تماس حاصل فرموده و یا از طریق واتس آپ و ایمیل شرکت با ما ارتباط برقرار نمائید.

پشتیبانی حضوری: در مواردی که مشکلات کاربران به صورت تلفنی قابل حل نباشد، کارشناسان فنی این واحد به محل مشتری اعزام گردیده و ایرادات سیستم را در محل وی رفع خواهند نمود.

تعمیر یا تعویض قطعات: کلیه قطعات محصولات در دوره گارانتی که قطعات استهلاکی آنها معرفی شده اند، توسط این واحد بصورت رایگان تعمیر و یا تعویض گردیده، دستگاه ها پس از سرویس و تست نهایی و حصول اطمینان از برطرف شدن ایراد، تحویل مشتری می گردد.

بازبینی دوره‌ای: کارشناسان این واحد متعهد هستند تا با سرکشی های منظم دوره‌ای جهت انجام سرویس های تعمیر و نگهداری سیستم‌های مورد استفاده وی، نسبت به تشخیص، اعلام و برطرف نمودن ایرادات احتمالی محصولات در جهت ایجاد امکان بهره برداری بهینه از انها اقدام نمایند.

سایر خدمات پشتیبانی: آموزش کاربران ، بررسی و اعلام مشکلات سیستم‌های جانبی و… از دیگر خدمات این واحد است که با هماهنگی واحد فروش در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

شرایط گارانتی: همه محصولات این شرکت به مدت یکسال از گارانتی و 10سال خدمت پس از فروش برخوردارند.

ارسال درخواست

sales@matbionics.com

info@matbionics.com