شرکت تجهیزات پزشکی

چالش‌ها و راهکارهای همکاری شرکت های بزرگ و کوچک فناور در حوزه تجهیزات پزشکی

نشست تخصصی بررسی چالش‌ها و راهکارهای همکاری شرکت‌های بزرگ با شرکت‌های کوچک فناور محور در حوزه تجهیزات پزشکی ۱۱ آبان ماه جاری در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، نشست تخصصی بررسی چالش‌ها و راهکارهای همکاری شرکت‌های بزرگ با شرکت‌های کوچک فناورمحور در حوزه تجهیزات پزشکی توسط مرکز تبادل فناوری ایده بازار امیرکبیر با حمایت دانشگاه صنعتی امیرکبیر و پارک علم و فناوری این دانشگاه برگزار می شود.

این نشست با حضور دکتر حسین وطن پور رئیس هیات مدیره انجمن شرکت‌های دانش بنیان حوزه سلامت استان تهران، دکتر مجید روحی رئیس هیات مدیره انجمن صنفی تولیدکنندگان و صادرکنندگان تجهیزات و ملزومات پزشکی دندانپزشکی آزمایشگاهی و دارویی، مهندس هدی عابدی مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر، مهندس محمود قفقازی مدیر عامل یکی از شرکت‌های دانش بنیان برگزار خواهد شد.

در این نشست، نمایندگان بازیگران اصلی فرآیند همکاری فناورانه، به بررسی چالش‌ها و موانع همکاری و تحلیل و ارائه راهکار برای گسترش و بهبود همکاری‌های نامتقارن در حوزه تجهیزات پزشکی خواهند پرداخت.

ظهور شرکت‌های دانش بنیان و فناور در این صنعت در سال‌های اخیر، سبب شده تا لزوم آشنایی آنها و همچنین شرکت‌های بزرگ این صنعت با نحوه همکاری‌های متقابل و استفاده از ظرفیت‌های یکدیگر، به امری ضروری و حیاتی تبدیل شود.

نشست تخصصی بررسی چالش‌ها و راهکارهای همکاری شرکت‌های بزرگ با شرکت‌های کوچک فناورمحور در حوزه تجهیزات پزشکی روز سه شنبه ۱۱ آبان ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۲ برگزار می شود.

برچسب‌ها: بدون برچسب
0

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *