تجهیزات پزشکی

زنجان نیازمند ارتقای لجستیک امدادی است

به گزارش خبرگزاری مهر، مرتضی خاتمی در دیدار مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان با بیان اینکه اینکه اقداماتی که تاکنون در خصوص تقویت لجستیک در سطح شهرستان و استان زنجان انجام شده، کافی نیست، گفت:

مسئولیت هلال‌احمر در این برهه سنگین است و باید به صورت منسجم و همه‌جانبه پیگیرهایی در بخش‌های مختلف انجام شود.

وی اظهار کرد:

این جایگاه خدمتی ممتاز و قابل افتخار است که هر شخصی در هر مسئولیتی آرزوی خدمت در این کسوت و ملبس شدن به لباس هلال احمر را دارد.

نماینده مردم ماهنشان و ایجرود در مجلس شورای اسلامی گفت:

تعداد افرادی که برای تحقق اهداف جمعیت هلال احمر از هر قشر و سطح اجتماعی تلاش می‌کنند، زیاد هستند و پرچم هلال احمر همیشه بالاست، چرا که بیشترین مشارکت در جامعه را دارد بر همین اساس نباید بر وجهه جمعیت هلال احمر در سطح کشور و استان لطمه وارد شود.

خاتمی تاکید کرد: همه ارکان تخصصی هلال احمر به لحاظ کاری با کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در ارتباط است و در راستای کمک همه جانبه به مدیران این مجموعه کوتاهی نخواهیم کرد و به لحاظ رسالتی که داریم این مهم را دنبال می‌کنیم.

در ادامه مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت:

خدمات تخصصی مرکز جامع توانبخشی جمعیت هلال احمر استان زنجان ارتقا یافته و تجهیزات آن نیز بهتر شده است.

سید قاسم موسوی ابراز داشت:

نگاه جمعیت هلال احمر مرکز نسبت به هلال احمر استان زنجان بهتر است و جزو هشتمین مرکز جامع توانبخشی برتر به لحاظ تنوع و کیفیت خدمات در سطح کشور هستیم.

وی افزود:

با توجه به اینکه شهرستان طارم از مرکز استان فاصله زیادی دارد و مسیرهای ارتباطی آن نیز بسیار صعب العبور است برای نخستین بار در سال ۹۴ مرکز فیزیوتراپی هلال احمر شهرستان طارم راه‌اندازی شد.

 

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *