لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.

توضیحات محصول

کاربردهای دستگاه Power Rehab

  1. تشخیص و توانبخشی اختلالات ماهیچه ای – اسکلتی

عدم تعادل در عملکرد ماهیچه ها آگونیست/آنتاگونیست توالی ایده آل حرکت را مختل کرده و احتمال آسیب به مفاصل را افزایش می دهد. دستگاه Power Rehab امکان تشخیص، اندازه گیری، آنالیز و درمان این عدم تعادل ها را دارد. یکی از ویژگی های قابل توجه این دستگاه قابلیت انجام تست و آنالیز نتایج در خلال انجام تمرینات حرکتی می باشد.

  1. توانخشی ازتوپدی و تروماتولوژی

بعد از اعمال جراحی ارتوپدی مانند تعویض مفاصل و یا درمان پارگی رباط صلیبی و … این دستگاه می تواند برای توانبخشی بیمار بسیار سودمند باشد. این دستگاه قادر است با کمترین قدرت عضلانی بیمار و کمترین محدوده حرکت مفاصل تمرینات پسیو، ایزومتریک، ایزوکینتیک و ایزوتونیک را به صورت کاملا کنترل شده و ایمن بر روی بیمار اعمال کند و به تدریج با افزایش توان بیمار، تمرینات را با قدرت بیشتر و محدوده حرکتی بزرگتر انجام دهد.

  1. توانبخشی اختلالات حرکتی ناشی از عارضه های عصبی

زمانی که عملکرد حرکتی بیمار به لحاظ عارضه های عصبی کاهش یافته است، برای مثال بعد از ضربه مغزی، سکته مغزی و … فعالیت های توانبخشی بر بوی بازگرداندن کنترل و هماهنگی حرکت ماهیچه ها متمرکز میگردد. دستگاه Power Rehab با قابلیت انجام تمرینات پسیو با کنترل حرکت و نیروها به صورت 100% دستگاه  و 0% بیمار آغاز کرده و رفته رفته با بازیابی کنترل حرکت توسط بیمار و همزمان با نمایش فیدبک های مربوط به میزان مشارکت بیمار در انجام حرکت، کنترل تمرین را تا 1% دستگاه و 99% بیمار تغییر دهد.

علی رغم این کلیه تمرینات بصورت هماهنگ با بازیهای رایانه ای واقعیت مجازی  قابل انجام می باشند و همزمان با انجام تمرینات انواع فیدبک ها جهت افزایش انگیزه بیمار در صفحه نمایش نشان داده می شود.

 

  1. ورزش حرفه ای

 دستگاه Power Rehab با قابلیت سنجش قدرت عضلانی و اخذ انواع فیدبک ها در حین انجام تمرینات ایزوکینتیک و ایزوتونیک کارایی بالایی در ارزیابی و همچنین تمرین و پرورش ورشکاران حرفه ای دارد. شرایط کاملا استاندارد تمرین و فیدبک های دقیق هر جلسه و گزارش گیری دقیق از فرآیند تمرینات و مقایسه نتایج جلسات مختلف روند پیشرفت ورزشکار را روی نمودارها نمایش می دهد، که ابزار قدرتمندی برای مربیان جهت تمرین دهی مناسب ورزشکاران می باشد.

  1. کاربردهای تحقیقاتی

این دستگاه با قابلیت اندازه گیری دقیق انواع فیدبک های نیرویی و حرکتی در حین تمرینات و تست های مختلف پسیو، ایزومتریک، ایزوکینتیک و ایزوتونیک در تمامی حالت های کانسنتریک و اکسنتریک و قابل تنظیم برای تمام اندام ها و مفاصل بدن، ابزار قدرتمندی به شمار می رود که برای انجام تحقیقات در زمینه بیومکانیک، توانبخشی و طب ورزشی می تواند مورد استفاده قرار گیرد. همچنین با استفاده از انواع بازیهای رایانه ای واقعیت مجازی و استفاده از بیوفیدبک و امکان انجام تحلیل های پیچیده از جمله تحلیل فرکانسی و پاسخ حرکتی بیمار و یا فرد سالم در خلال تمرینات مختلف، امکان مدل سازی سیستم ماهیچه ای عصبی فرد را میسر می سازد که در تحقیقات MotorControl, Motorlearning, NeuroRehabilitation کاربرد دارد.

علاوه بر این در صورت جمع آوری داده های کافی برای مدل سازی سیستم ماهیچه ای-عصبی گروههای مختلف از جمله افراد سالم، ورزشکاران حرفه ای، انواع بیماران که دارای اختلالات حرکتی ناشی از عارضه های عصبی از جمله سکته مغزی، ضربه مغزی، پارکینسون، آلزایمر، آسیب های ستون فقرات، فلج مغزی (cp) و … می باشند، می توان از این سیستم برای تشخیص و پیشگیری و درمان به موقع بسیاری از اختلالات حرکتی استفاده نمود.

 
امکانات محصول
مشخصات محصول