تجهیزات پزشکی

بیش از ۱۷ میلیارد ریال تجهیزات پزشکی به بیمارستان آبادان اهدا شد

ایرنا – رئیس بیمارستان شهید بهشتی آبادان گفت: خیرین سلامت تجهیزات پزشکی، درمانی و تشخیصی به ارزش ۱۷ میلیارد و ۹۳۴میلیون ریال به این بیمارستان اهدا کردند.

سیدمحمد صالحی بهبهانی شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:

در راستای جلب حمایت ارگان‌ها و کمک به ارائه خدمات درمانی مناسب به شهروندان، هزینه خرید تجهیزات پزشکی، بهداشتی و درمانی از سوی موسسه کارساز تامین شد.


وی افزود: تجهیزات درمانی و تشخیصی تامین شده در این اقدام خداپسندانه، در بخش اتاق عمل، اورژانس و آزمایشگاه در مدار خدمت به شهروندان قرار گرفتند.


صالحی ادامه داد: از جمله دستگاه‌های خریداری شده از محل کمک های این موسسه دستگاه شمارش گلبول ها یا سل کانتر در آزمایشگاه، دستگاه سونو و اکو پرتابل و دستگاه شیور آتروسکوپی است که در اتاق عمل و عمل‌های ارتوپدی و مفاصل کاربرد دارند.

رئیس بیمارستان شهید بهشتی آبادان از خیرین خواست با واریز کمک‌های نقدی خود به شماره حساب ۱۰۴۱۳۸۰۰۵۱ و یا شماره کارت ۵۸۵۹۸۳۷۰۰۸۶۰۴۰۰۷ بنام “خیریه ارمغان حیات بیمارستان شهید بهشتی آبادان” ، این بیمارستان را در درمان بیماران به ویژه بیماران کرونایی یاری کنند.

مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی شهید بهشتی آبادان به عنوان با سابقه ترین بیمارستان دانشگاهی منطقه آزاد اروند دارای ۲۰۰ تخت مصوب و ۱۴۹ تخت فعال است.

این مرکز درمانی با توجه به دارا بودن بخش های بستری و واحد های پاراکلینیک از جمله تصویر برداری، فیزیوتراپی، سونوگرافی و سی تی اسکن، آندوسکوپی، اکو وتست ورزش، آزمایشگاه و کلینیک تخصصی و فوق تخصصی خدمات اورژانس و جنرال در منطقه ارایه می کند.

برچسب‌ها: بدون برچسب
0

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *